SLUŽBY / LETECKÁ FOTOGRAFIE

LETECKÁ FOTOGRAFIE A VIDEO

Letecká fotografie

Ukázka

Letecké fotky rodinných domů

Letecké fotky rodinných domů

Kombinace letecké fotografie a virtuálních prohlídek

Ukázka

Technologie

K leteckému snímkování a natáčení videa v HD kvalitě používáme moderní dálkově řízený nosič s gyroskopickými a akcelerometrickými systémy na palubě, pomocí kterých jsme schopni pořídit unikátní záznamy za účelem reklamy, podkladů pro developery, architekty a prezentace celé řady dalších objektů či územních celků. Naše zařízení zaujme především svým velice tichým a bezpečným provozem v zástavbě a vysokou flexibilitou.

Parametry nosiče

Tichý elektrický systém s pokročilou řídící elektronikou a bezpečným provozem. Může pořizovat snímky a video z výšek od 1m do 150m. Jeho využití je možné jak v exteriérech tak i ve větších interiérech. GPS a přesný barometrický výškoměr slouží pro prostorové určení záznamu.

Parametry záznamu

Fotografie o velikosti minimálně 12,1Mpx. Video v HD kvalitě 720p 30sn/sec. Palubní záznam ve vysoké kvalitě a také online záznam na zemi. Data jsou během letu zobrazována u operátora na zemi - snadná kontrola klientem přímo při snímání.

Zaujal Vás unikátní systém leteckého snímkování? Kontaktujte nás a my Vám obratem odpovíme na dotazy nebo sestavíme cenovou nabídku pro Váš projekt.


tým Airshots.cz